پایگاه خبری نهانه

» فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی آغاز شد

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی آغاز شد ۲۶ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی آغاز شد اخبار دانش و فناوری:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر، بر اساس برنامه ریزی انجام شده از سوی سازمان فضایی ایران، دور دوم کارگاه آموزشی فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی به مدت ۳ روز و به میزبانی دانشگاه تبریز در حال برگزاری است. در این کارگاه بیش از ۷۰ دانشجو از ۷ دانشگاه کشور حضور دارند.

هدف اصلی از برگزاری این کارگاه، آشنایی تیم های حاضر در مسابقه با مفاهیم و محتوای فاز طراحی دقیق است.

در این کارگاه مباحثی در حوزه های مختلف فنی شامل طراحی سازه ماهواره، مونتاژ بوردهای الکترونیکی، مخابرات فضایی و سایر موارد مرتبط با فناوری طراحی و ساخت کیوب ست ها ارائه می شود.

این مسابقه که همزمان با روز فناوری فضایی، در ۱۴ بهمن ماه ۹۴ آغاز شده است، هم اکنون در میانه فاز طراحی دقیق است و ۵ تیم حاضر در این فاز تا انتهای شهریورماه فرصت خواهند داشت تا اسناد طراحی دقیق خود را آماده و ارسال کنند.

در حال حاضر تیم های سوتاک از دانشگاه صنعتی شریف، ماهواره مکعبی امیرکبیر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پلوتون از دانشگاه صنعتی مالک اشتر، تبریزست از دانشگاه تبریز و نصیر ۱ از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در این مسابقات حضور دارند.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبرعلمی: فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی آغاز شد

فاز طراحی دقیق مسابقه دانشجویی ماهواره مکعب ایرانی آغاز شد

۱۶ July 2017 | 4:26 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20652 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها