شما نظر بدهید /بایدها و نبایدها در استفاده از کالای ایرانی چیست؟

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
شما نظر بدهید /بایدها و نبایدها در استفاده از کالای ایرانی چیست؟ اخبار اقتصادی :

شما نظر بدهید /بایدها و نبایدها در استفاده از کالای ایرانی چیست؟

اقتصاد > صنعت – سال های طولانی است طرح هایی برای حمایت از تولید داخل مطرح می شود،از ممنوعیت ورود برخی کالاها گرفته تا تعرفه های گمرکی بالا؛ با این وجود تمایل استفاده از جنس حارجی بسیار بالاست و بازارها همیشه مملو از اجناس خارجی است.

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین،تجربه کشورهایی که رشد اقتصادی بالایی را در صادرات تجربه کردند،نشان می دهد که ابتدا تولید داخلی از سوی مصرف کنندگان آن کشورها مورد حمایت قرار گرفت و سپس تولیدات آنها راه به بازارهای جهانی یافتند. اما اینکه کالاهای داخلی چگونه می تواند مورد اقبال مصرف کننده داخلی قرار بگیرد،معمای سختی نیست.

کارشناسان راز این اقبال را افزایش کیفیت می دانند.به نظر شما به جز کیفیت بالا چه عواملی سبب افزایش تمایل مصرف کننده ها به کالاهای تولید داخل می شود؟

 شما کاربران گروه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین می توانید دیدگاه خود را در بخش نظرات به ثبت برسانید. 

 

۳۵۲۲۳

 

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اقتصاد : شما نظر بدهید /بایدها و نبایدها در استفاده از کالای ایرانی چیست؟

شما نظر بدهید /بایدها و نبایدها در استفاده از کالای ایرانی چیست؟

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *