سفیر ایران از دولت و ملت عراق برای میزبانی از زائران اربعین تشکر کرد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
سفیر ایران از دولت و ملت عراق برای میزبانی از زائران اربعین تشکر کرد اخبار سیاسی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، در پیام سفیر ایران که نسخه ای از آن روز سه شنبه در اختیار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا قرار گرفت، خطاب به نخست وزیر عراق آمده است: مایلم از ارشادات جنابعالی و تلاش های صادقانه و خدمات ارزشمند کلیه مسوولان و دست‌اندرکاران انتظامی، امنیتی، مردمی و همچنین وزارتخانه‌های مختلف از جمله کشور و امور خارجه و مسئولان و اهالی شهرهای بصره، العماره، کوت، بدره، نجف اشرف، کربلا تقدیر و تشکرکنم.
سفیر ایران در این پیام همچنین از مسوولان و مردم سایر شهرهایی که به نحوی در خدمت رسانی، هماهنگی و پذیرایی از زائران میلیونی اربعین امام حسین (ع) در سال جاری از هیچ کوششی دریغ نکردند و این اجتماع عظیم و تاریخی به صورت منظم و آرام پایان یافت تقدیر و تشکر کرده است.
رئیس ستاد اربعین در عراق در نامه خود به نخست وزیر این کشور تاکید کرده است که همکاری های نیروهای مسلح، امنیتی و اطلاعاتی و تلاش‌های نیروهای الحشد الشعبی جمهوری عراق که شب و روز برای تامین امنیت میلیون‌ها زائر اربعین امام حسین تلاش کردند نمونه دیگری از موفقیت ها پیروزی های دولت و ملت مسلمان و شریف عراق علیه گروه‌های تکفیری و تروریست های داعشی به شمار می‌رود.
مسجدی در این پیام برای موفقیت و سربلندی ملت و دولت مسلمان و بزرگ عراق آرزو کرده است.
طبق آمارهای رسمی منابع عراقی حدود ۱۴ میلیون زائر در پیاده روی زیارت اربعین امسال شرکت داشتند که طبق همین امر بیش از دو میلیون نفر آنان از ایران بودند.
خاورم**۳۸۰*شبس*۱۴۸۸ *انتشار دهنده: بهمن بامداد**

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر سیاست: سفیر ایران از دولت و ملت عراق برای میزبانی از زائران اربعین تشکر کرد

سفیر ایران از دولت و ملت عراق برای میزبانی از زائران اربعین تشکر کرد

۱۵ November 2017 | 3:42 am

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *