پایگاه خبری نهانه

» سازمان تامین اجتماعی نقطه ای قابل اتکا برای رفع محرومیت است

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

سازمان تامین اجتماعی نقطه ای قابل اتکا برای رفع محرومیت است ۲۵ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
سازمان تامین اجتماعی نقطه ای قابل اتکا برای رفع محرومیت است اخبار سلامت و جامعه:

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، جاسم جادری شامگاه شنبه در مراسم تقدیر از کارکنان، بازنشستگان و خانواده های شاهد تامین اجتماعی هرمزگان که به مناسبت هفته تامین اجتماعی برگزار شد، افزود: سازمان بزرگ تامین اجتماعی خدمات بسیار گسترده و ارزنده ای به اقشار مختلف از جمله اقشار ضعیف جامعه ارائه می دهد.
وی هدف تامین اجتماعی را برپایی عدالت دانست و گفت: وجود عدالت موجب بالندگی یک جامعه می شود که تامین اجتماعی در این زمینه نقش بسیار مهمی دارد.
جادری ادامه داد: تامین اجتماعی مجموعه ای خدمتگزار و پرتلاش در جهت تامین رفاه و امنیت اجتماعی جامعه است و اقدامات بسیار خوبی در سطح استان و کشور انجام می دهد.
استاندار هرمزگان اقدامات تامین اجتماعی را پایه و اساس بسیاری از امور مهم دانست و بیان داشت: بیش از ۵۰ درصد جمعیت کشور زیر پوشش تامین اجتماعی هستند و بخش عمده ای از افراد جامعه به تامین اجتماعی امید دارند.
وی با بیان اینکه تامین اجتماعی می تواند ایده های نو را عملیاتی کند، گفت: این سازمان در این عرصه می تواند بخشی از درآمدهای حاصله را برای ایجاد کارهای اقتصادی مستمر سرمایه گذاری کند تا افراد تحت پوشش آن نیز از این کارهای اقتصادی بهره مند شوند.
۵۲ درصد جمعیت هرمزگان برابر با ۹۱۱ هزار نفر زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند.
۱۹ تا ۲۵ تیرماه به نام هفته تامین اجتماعی نام گذاری شده است.
۷۱۹۸/۶۰۴۸
خبرنگار: فاطمه حسینی انتشاردهنده: خلیل تنیده

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اجتماعی: سازمان تامین اجتماعی نقطه ای قابل اتکا برای رفع محرومیت است

سازمان تامین اجتماعی نقطه ای قابل اتکا برای رفع محرومیت است

۱۶ July 2017 | 6:08 am

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20745 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها