پایگاه خبری نهانه

» رو نمایی از 2طرح جدید شرکت های مستقر درپارک علم و فناوری استان سمنان

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

رو نمایی از ۲طرح جدید شرکت های مستقر درپارک علم و فناوری استان سمنان ۲۳ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
رو نمایی از ۲طرح جدید شرکت های مستقر درپارک علم و فناوری استان سمنان اخبار دانش و فناوری:

رییس پارک علم و فناوری استان سمنان در این خصوص به گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا گفت: دستگاه ارتفاع‌سنج گاما با استفاده از آشکارساز پلاستیک سنتیلاتور طول بلند’ توسط رضا قلی‌پور پیوندی، مدیرعامل شرکت پرتو تجهیز بعثت از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور شاهرود پارک علم و فناوری استان سمنان ساخته شده وآماده نصب در راکتورمنطقه ۲ پتروشیمی شیراز است.
سیدمحمد اسماعیل جلالی افزود: این شرکت برای ساخت نمونه اولیه دستگاه تاکنون مبلغ ۸۱۰ میلیون ریال تسهیلات از مرکز رشد واحدهای فناور شاهرود پارک علم و فناوری استان سمنان دریافت کرده است.
وی ادامه داد:سامانه تخصصی نجات خلبان جنگنده و بالگرد تهاجمی توسط عباس رحمانی، مدیرعامل شرکت آرش شاتین از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور شاهرود پارک علم و فناوری استان سمنان ساخته شده و سامانه اتوماتیک نجات خلبان مجهز به قایق بادشونده اتوماتیک و جلیقه تخصصی متقارن چهار طرفه زیر بغل خلبان است.
جلالی گفت: این شرکت برای ساخت نمونه اولیه دستگاه تاکنون مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات از مرکز رشد واحدهای فناور شاهرود پارک علم و فناوری استان سمنان دریافت کرده است.
در آیین رونمایی از این ۲ طرح بهزاد قره‌یاضی، رییس امورتحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور، خسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، حسن میرزابزرگ، مدیرکل بودجه و تشکیلات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، حضور داشتند.
پارک علم و فناوری استان سمنان سال ۱۳۸۱ بر اساس مصوبه شورای گسترش آموزش عالی، فعالیت خود را در شهرستان شاهرود آغاز کرد.
این پارک در فضایی حدود ۳۷ هکتار در مسیر بزرگ راه شاهرود-تهران و در نزدیکی دانشگاه صنعتی شاهرود ، شهرک صنعتی شاهرود و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود ساخته شده است .
۶۱۶۷ انتشار دهنده : محسن شاکری

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبرعلمی: رو نمایی از ۲طرح جدید شرکت های مستقر درپارک علم و فناوری استان سمنان

رو نمایی از ۲طرح جدید شرکت های مستقر درپارک علم و فناوری استان سمنان

۱۰ July 2017 | 7:08 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20445 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها