رویدادهای ۱۳آبان سرفصل نوینی ازصف آرایی جبهه حق برابر استکبار است

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
رویدادهای ۱۳آبان سرفصل نوینی ازصف آرایی جبهه حق برابر استکبار است اخبار سیاسی:

آیت الله زین العابدین قربانی و مصطفی سالاری در این پیام مشترک آورده اند: در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی سیزدهم آبان جایگاهی بس ویژه دارد و هریک از رویدادهای این روز سرفصل نوینی از صف‌آرایی جبهه حق و حقیقت و مبارزه بی‌امان ملت ایران در برابر جبهه استکبار و سلطه است.
آنان در این پیام مشترک تصریح کردند: سه رویداد مهم تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، به شهادت رساندن دانش آموزان مظلوم در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، همواره ایستادگی در برابر قدرت‌های منفعت‌طلب و صیانت از آرمان‌های درخشان انقلاب اسلامی را تداعی و ضرورت هوشیاری در برابر توطئه ها و هجمه های دشمنان بویژه خودباوری و اتکا به نفس نسل جوان را یادآور می شود.
در ادامه این پیام مشترک آمده است: بی تردید وحدت و همبستگی مردم در دفاع از آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف نه تنها روشنگری، بلکه ایمان و اراده در رسیدن به هدف و مبارزه با هر آنچه نام استکبار و ظلم را به همراه دارد، با خود عجین کرده و قطعاً با حضور پررنگ خود در راهپیمایی، پیام روشن و قاطعانه ی ملت ایران اسلامی را به گوش دشمنان و کسانی که سخنان بی مبنا می زنند خواهند رساند.
آنان در این پیام ضمن دعوت از مردم ولایت‌مدار و انقلابی استان گیلان دعوت کردند که همانند حضور آگاهانه ی خود در تمامی عرصه ها ، با حضور حماسی دیگر در مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان، ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب، پرچم استبداد و استکبار‌ستیزی را بر افراشته نگاه دارند.
راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امسال با شعار ‘ ۱۳ آبان نماد غیرت انقلابی ‘ همزمان با سراسر کشور در رشت و ۵۱ شهر استان گیلان برگزار می‌شود.
در ۱۳ آبان ۱۳۴۳ تبعید بنیانگذار انقلاب اسلامی به ترکیه، در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ نیز شهادت جمعی از دانش آموزان انقلابی و در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام رویدادهایی بوده که در این روز اتفاق افتاده است.
دریافت خبر: سلیمانی**انتشار دهنده: بابایی
۷۲۹۶ /۶۰۳۰

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر سیاست: رویدادهای ۱۳آبان سرفصل نوینی ازصف آرایی جبهه حق برابر استکبار است

رویدادهای ۱۳آبان سرفصل نوینی ازصف آرایی جبهه حق برابر استکبار است

۴ November 2017 | 5:27 am

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *