خواهران واحدی و محمد زاده به مدال طلا دست پیدا کردند

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
خواهران واحدی و محمد زاده به مدال طلا دست پیدا کردند اخبار ورزشی:

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از مهر، رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا که از روز گذشته در آستانه قزاقستان آغاز شده با تداوم درخشش نمایندگان کشورمان پیگیری می شود. در در وزن ۶۸- کیلوگرم رده زیر ۲۱ سال شقایق واحدی پس از برتری مقابل نماینده قزاقستان با نتیجه ۵ بر یک و اردن با حساب یک بر صفر، راهی دیدار نهایی شد و در این مرحله هم ۵ بر ۴ ژاپن را شکست داد و طلا گرفت. 

 در وزن ۶۸+ کیلوگرم شبنم واحدی در فینال مقابل کاراته کایی از ازبکسان قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر برنده شد و طلا گرفت. وی پس از برتری مقابل نمایندگان هند و ژاپن به فینال راه پیدا کرده بود. 

شبنم و شقایق واحدی – خواهران طلای تیم زیر۲۱ سال کاراته ایران

همچنین الیاس محمدزاده در وزن در وزن ۷۵- کیلوگرم بعد از صعود به دیدار پایانی که با غلبه بر عراق با نتیجه ۹ بر صفر و قرقیزستان با نتیجه ۵ بر ۳ همراه شده بود، در دیدار نهایی هم  قزاقستان را شکست داد و به نشان طلا دست پیدا کرد.

مهدی قراری زاده در وزن ۸۴- کیلوگرم در فینال ۳ بر۲ به نماینده عربستان باخت و نقره گرفت. قراری زاده پس از دو پیروزی مقابل کاراته کاهای ازبکستان و چین به فینال رسیده بود. صالح اباذری هم دیدار نهایی وزن ۸۴+ کیلوگرم را به کاراته کای دیگری از عربستان با نتیجه ۳ بر ۲ واگذار کرد و نقره گرفت. وی با برتری مقابل کاراته کاهایی از قزاقستان و ژاپن به دیدار نهایی راه پیدا کرده بود. 

سجده شکر الیاس محمدزاده بعداز کسب طلای آسیا

در وزن ۶۷- کیلوگرم امید، امیرحسین سهرابی ابتدا نماینده عراق را ۸ بر صفر برد، سپس برابر ژاپن ۶ بر صفر نتیجه را واگذار کرد و در جدول شانس مجدد مقابل حریفی از اردن ۵ بر ۳ پیروز شد و برنز گرفت.

تیم های  اعزامی کشورمان تا کنون توسط شقایق و شبنم واحدی، الیاس محمدزاده، کاتای تیمی دختران(آرزو لونجی، محدثه نائیجی و ستاره خاکپور)، کاتای تیمی پسران(پویا حبیبی، مهدی رضایی محمدمهدی شجاعی)، فاطمه صادقی، آویش باقری ، مهدی رحیمی نژاد، حدیث جمال، حسین خدری، عرفان داودی، کامران بصیری، محمدرضا مرادی، سید علی کریمی، باربد صداقت و فاطمه سعادتی ۱۶ مدال طلا،  مهدی قراری زاده، صالح اباذری، امیربهادر تدین، سارا بهمن یار، مجید نیکوهمت و سید مجیدوکیلی، لیلابرجعلی و مینا یوسفی هشت مدال نقره، زینب السادات حسینی، احمد رضا محمودی، حدیث طالبی، مبینا حیدری، امیرحسین بیگدلی، علی مسکینی، امیرحسین سهرابیو پوریا اقدسی ۹ مدال برنز کسب کرده اند.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر ورزش: خواهران واحدی و محمد زاده به مدال طلا دست پیدا کردند

خواهران واحدی و محمد زاده به مدال طلا دست پیدا کردند

۱۴ July 2017 | 3:39 pm

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *