پایگاه خبری نهانه

» حماس خواستار تشدید انتفاضه در دفاع از مسجد الاقصی شد

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

حماس خواستار تشدید انتفاضه در دفاع از مسجد الاقصی شد ۲۴ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
حماس خواستار تشدید انتفاضه در دفاع از مسجد الاقصی شد اخبار سیاسی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از النشره، فوزی برهوم سخنگوی حماس اعلام کرد: حماس با نگرانی عمیق اقدام اسرائیل در بستن مسجد الاقصی و ممانعت از پخش اذان و نماز در آن را دنبال می کند.

وی از ملت فلسطین خواست که در راستای تشدید انتفاضه قدس و درگیری با دشمن و دفاع از مسجد الاقصی و شکستن همه معادلات اسرائیل به هر اندازه که تاوان داشته باشد، گام بردارند.

برهوم اعلام کرد: این جنایت در ادامه جنگ صهیونیستها علیه ملت، اراضی ما و مقدسات ما است و اقدام و تعدی بی سابقه ای ضد حقوق اعراب و مسلمانان در بیت المقدس و مسجد الاقصی و مقدمه ای برای ترسیم وقایع جدید و تقسیم مسجد الاقصی است.

وی رژیم صهیونیستی را مسئول کامل همه تبعات این اقدامات و جنایات توصیف کرد و از امت عربی و اسلامی خواست که به سوی سفارتخانه های رژیم صهیونیستی در همه مناطق در حمایت از مسجد الاقصی، بیت المقدس و فلسطین بروند و به این رژیم برای توقف جنایات و اقداماتش فشار وارد کنند.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر سیاست: حماس خواستار تشدید انتفاضه در دفاع از مسجد الاقصی شد

حماس خواستار تشدید انتفاضه در دفاع از مسجد الاقصی شد

۱۵ July 2017 | 3:51 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 17417 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها