پایگاه خبری نهانه

» جوانان ایران امروز به روی تاتامی می روند

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

جوانان ایران امروز به روی تاتامی می روند ۲۴ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
جوانان ایران امروز به روی تاتامی می روند اخبار ورزشی:

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از مهر، هجدهمین دوره رقابتهای جودو جوانان آسیا با حضور ۱۷۷ جودوکار از ۱۷ کشور به مدت دو روز برگزار خواهد شد  که تیم کشورمان با ۱۰ جودوکار در بخش پسران و ۳ جودوکار در بخش دختران به مصاف رقبای خود می رود. 

در روز نخست این رقابتها، امروز شنبه در وزن ۵۵- کیلوگرم سهیل جمال آبادی قهرمان سال ۲۰۱۴ نوجوانان آسیا بعد از یک دور استراحت به مصاف برنده مبارزه مغولستان و چین تاپیه می رود. در این وزن ۱۳ جودوکار حضور دارند. 

در وزن ۶۰- کیلوگرم محمدرضا صدیقی در میان ۱۶ جودوکار، ابتدا «گادل» از نپال را پیش رو دارد و سپس با برنده ازبکستان و مغولستان پیکار می کند.

علیرضا خجسته در وزن ۶۶- کیلوگرم در اولین دیدار «لی پنگ» از چین تایپه را پیش رو دارد و سپس با برنده قزاقستان و سوریه مبارزه می کند. در این وزن ۱۶ جودوکار وزنکشی کرده اند که جعفر فیروزآبادی دیگر نماینده کشورمان در اولین دیدار «نیامداش گانبات» از مغولستان را پیش رو دارد و سپس با برنده کره و ازبکستان پیکار می کند. 

در وزن ۷۳- کیلوگرم امین کامیاب در اولین دیدار به مصاف «امانوف» از کشور میزبان می رود و سگس با برنده ازبکستان و مغولستان مبارزه می کند. لیلا سیاوشی هم در وزن ۴۸- کیلو گرم « ساباربکوا» از قرقیزستان را پیش رو دارد و سپس با ازبکستان پیکار می کند. 

این دوره از مسابقات تا روز یکشنبه در قرقیزستان پیگیری می شد. 

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر ورزش: جوانان ایران امروز به روی تاتامی می روند

جوانان ایران امروز به روی تاتامی می روند

۱۵ July 2017 | 1:45 am

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20446 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها