جدیدترین راهکارهای سازمانی همراه اول در نمایشگاه صنعت برق

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
جدیدترین راهکارهای سازمانی همراه اول در نمایشگاه صنعت برق اخبار دانش و فناوری:

جدیدترین راهکارهای سازمانی همراه اول در نمایشگاه صنعت برق

فناوری اطلاعات > فناوری اطلاعات و ارتباطات – همراه اول با جدیدترین راهکارهای سازمانی در حوزه هوشمند سازی، مدیریت انرژی و اینترنت اشیا ۱۳ تا ۱۶ آبان ماه در هفدهمین نمایشگاه صنعت برق حضور دارد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، حضور همراه اول در نمایشگاه بین المللی صنعت برق با توجه به کلیدی بودن این صنعت و راهکارهای مختلفی که همراه اول در حوزه هوشمندسازی و مدیریت انرژی ارائه می دهد، صورت گرفته است.

بنا بر این گزارش، قرائت خوانی هوشمند کنتورهای برق، کاربردهای اینترنت اشیا در حوزه برق، مدیریت هوشمند شبکه انتقال و توزیع برق، مدیریت هوشمند روشنایی معابر، معرفی شهر هوشمند از طریق AR، سرویس APN جهت انتقال امن داده ها و همچنین معرفی محصولات و خدمات سازمانی همراه اول از برنامه های همراه اول برای حضور در این نمایشگاه است.

شایان ذکر است، نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه است که هفدهمین دوره آن در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است.

۲۱۲۱

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبرعلمی: جدیدترین راهکارهای سازمانی همراه اول در نمایشگاه صنعت برق

جدیدترین راهکارهای سازمانی همراه اول در نمایشگاه صنعت برق

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *