تیم های بابل ونوشهر قهرمان مسابقات کشتی آزاد وفرنگی پیشکسوتان مازندران شدند

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
تیم های بابل ونوشهر قهرمان مسابقات کشتی آزاد وفرنگی پیشکسوتان مازندران شدند اخبار ورزشی:

به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا ، در پایان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی پیشکسوتان مازندران که با عنوان جام یادبود مرحوم ‘ صادق بابایی’ از کشتی گیران صاحب نام آملی دهه ۶۰ جمعه شب در سالن ورزشی جهان پهلوان قاسم رضایی آمل برگزار شد، در کشتی آزاد تیم بابل با کسب ۱۱۷ امتیاز به مقام نخست دست یافت و جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد.
همچنین تیم قائمشهر با ۷۸ و آمل با کسب ۷۰ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
درمسابقات کشتی آزاد حدود ۱۴۵ کشتی گیر به روی تشک رفتند.
در رشته فرنگی که ۷۵ کشتی گیر با هم رقابت کردند، تیم نوشهر با کسب ۱۲۰ امتیاز مقام قهرمانی را کسب کرد وتیم های آمل با ۷۴ و بابل با ۶۳ امتیاز در رده های دوم وسوم قرار گرفتند.
مسابقات کشتی آزاد وفرنگی پیشکسوتان مازندران در رده های سنی ۳۵ تا ۴۰ سال، ۴۰ تا ۴۵ سال، ۴۵ تا ۵۰ سال، ۵۰ تا ۵۵ سال و۵۵ تا ۶۰ سال و در ۵ وزن برگزار شد.
درپایان این مسابقات ‘ سعید صیادمنش’ از تیم آمل به عنوان تاثیرگذارترین کشتی گیرمسابقات و ‘ سهیل حداد ‘ پیشکسوت کشتی از آمل و دارنده نشان قهرمانی جهان از سوی مسئولان برگزاری مسابقات تجلیل شدند.
‘حسین ثابتکار’ سرپرست تیم های ملی پیشکسوتان به همراه مسئولان هیات کشتی مازندران و اداره ورزش وجوانان مازندران، جواز تیم های برتر را اهداء کردند.
به گفته ‘ پرویز فرزان’ نایب رییس هیات کشتی شهرستان آمل، از سوی کمیته فنی برگزاری مسابقات، نفرات برتر هر وزن و رده سنی این مسابقات در قالب تیم منتخب مازندران به مسابقات کشتی قهرمانی پیشکسوتان کشور اعزام خواهند شد.
مسابقات کشتی آزاد وفرنگی پیشکسوتان کشور دهه نخست مرداد ماه در تهران برگزار می شود.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
۷۳۲۷/۱۶۵۴

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر ورزش: تیم های بابل ونوشهر قهرمان مسابقات کشتی آزاد وفرنگی پیشکسوتان مازندران شدند

تیم های بابل ونوشهر قهرمان مسابقات کشتی آزاد وفرنگی پیشکسوتان مازندران شدند

۱ July 2017 | 4:43 am

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *