پایگاه خبری نهانه

» تیم اقتصادی دولت با طرح تحول سلامت همراه نبود

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

تیم اقتصادی دولت با طرح تحول سلامت همراه نبود ۲۶ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
تیم اقتصادی دولت با طرح تحول سلامت همراه نبود اخبار سلامت و جامعه:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر، دکتر حسینعلی شهریاری افزود: مجلس قوانین خوبی برای منابع پایدار طرح تحول سلامت تصویب کرده، قانون اختصاص ۱۰ درصد  از محل یارانه ها و یک درصد از مالیات بر ارزش افزوده اگر از سوی دولت اجرا می شد، همه مشکلات بهداشت و درمان را حل  می کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه در دولت همکاری لازم برای اجرای طرح تحول سلامت صورت نگرفت و دکتر هاشمی در اجرای این طرح بزرگ و ارزشمند، تنها ماند.

شهریاری گفت: رئیس جمهور که همه جا از طرح تحول سلامت حمایت می کند، باید وزرای خود را ملزم به اجرای قانون و حمایت از این طرح کند، چون طرح تحول سلامت کارنامه تاریخی او در حوزه سلامت است.

وی افزود: به اعتقاد من، اعتماد شخص رئیس جمهوری به دکتر هاشمی دو سویه و بی سابقه است و تاکنون نظیر آن را نداشته ایم که رئیس جمهوری به وزیر بهداشت خود و به عکس وزیر به رئیس دولت این همه اعتماد داشته باشد، این خود نقطه قوتی برای نظام سلامت است.

شهریاری تاکید کرد: امیدواریم دولت دوازدهم همانطور که رئیس جمهوری گفتند، سلامت را اولویت خود می داند، در عمل هم از این طرح حمایت کند و مردم از برکات طرح تحول سلامت بیش از پیش بهره مند شوند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: به اعتقاد من دکتر هاشمی تنها کسی است که چالش های اجرای طرح تحول سلامت را بخوبی می داند و هیچ کس جز او نمی تواند نظام سلامت کشور را به خوبی اداره  کند.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اجتماعی: تیم اقتصادی دولت با طرح تحول سلامت همراه نبود

تیم اقتصادی دولت با طرح تحول سلامت همراه نبود

۱۷ July 2017 | 3:07 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20745 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها