پایگاه خبری نهانه

» توقیف محموله خرمای عربستانی

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

توقیف محموله خرمای عربستانی ۲۳ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
توقیف محموله خرمای عربستانی اخبار اقتصادی :

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از گمرک ایران، منصور بازیار مدیر کل گمرک گناوه افزود: با تلاش و هوشیاری ماموران حراست گمرک گناوه، ماموران گمرک در بندر ریگ به یک لنج باری مشکوک و پس از کنترل اسناد مانیفست این لنج مشخص گردید محموله خرما از مبدا یک کشور ثالث به این بندر حمل گردیده اما محصول کشور عربستان است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تمامی اسناد و اطلاعات محموله های تجاری در حال حاضر در گمرک گناوه از طریق سامانه جامع گمرکی به شیوه الکترونیکی و هوشمند کنترل می شود و ترخیص کالا صرفا پس از اخذ مجوزهای قانونی امکان پذیر است،   قاچاقچیان قصد داشتند با استفاده از معافیت های ملوانی و تحت عنوان کالای ته لنجی این محموله را تخلیه و سپس وارد مناطق عمقی کشور نمایند.

مدیر کل گمرک گناوه با بیان اینکه تلاش قاچاقچیان برای عبور این محموله با هوشیاری ماموران گمرک ناکام ماند، ادامه داد: وزن تقریبی این محموله ۸ تن است.

بازیار گفت: با توجه به حساسیت موضوع و احتمال آلودگی بهداشتی خرمای کشف شده، نمونه آن برای آزمایش لازم به مرکز بهداشت این شهرستان ارسال گردیده است.

مدیر کل گمرک گناوه گفت: پیگیری های لازم جهت معدوم کردن قانونی خرمای کشف شده در حال انجام است و پس از اخذ مجوزهای قانونی به زودی معدوم خواهد شد.

بنابراین گزارش پیش از این با هوشیاری ماموران گمرک، ۹ کامیون خرما که محصول رژیم صهیونیستی بود در نقطه صفر مرزی توسط ماموران گمرک بازرگان شناسایی، توقیف و پس از اخذ مجوزهای قانونی امحاء شده بود.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اقتصاد : توقیف محموله خرمای عربستانی

توقیف محموله خرمای عربستانی

۱۳ July 2017 | 10:28 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20447 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها