تجدید دیدار پس از ۳۰ سال چشم انتظاری/تابوت فرزند درآغوش مادر

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
تجدید دیدار پس از ۳۰ سال چشم انتظاری/تابوت فرزند درآغوش مادر اخبار فرهنگی:

حال و هوای غریبی بود، تابوت شهید با آمبولانس به محوطه پادگان حسن رود وارد و توسط سربازان نیروی دریایی از آمبولانس بیرون آورده شد و اینک زمان آن فرارسیده بود تا مادر شهید پس از ۳۰ سال فراق تابوت فرزندش را ببوسد و از روی همین تابوت چوبی بوی پیراهن یوسفش را استشمام کند.
اشک چشمان اجازه نمی داد مادر، تابوت فرزندش را به خوبی ببیند اما آن را به سان گهواره کودکی هایش در آغوش گرفته بود و زیر لب می گفت : منصور جان خوش آمدی پسرم …
مادر با بغضی در گلو افزود : ذر تمام این مدت همیشه به یاد دلبندم بودم و پسرم سرانجام به وعده اش عمل کرد و پس از ۳۰ سال چشم انتظاری نزد من برگشت.
بانوی سالخورده دست بر تابوت می کشید و با پسر شهیدش درد و دل می کرد که پدرت در غم دوری تو از دنیا رفت و روزی آمدی که دیگر در جمع ما نیست .
تابوت شهید بر دوش جوانان غیور نیروی دریایی با شکوه هر چه تمام تر تشییع شد، تا با انتقال به زادگاهش در مزار شهدای شهر رشت به خاک سپرده شود.
به گزارش خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا ، روز دوشنبه مراسم تشییع شهید تازه تفحص شده ارتش جمهوری اسلامی شهید سید منصور میرحسینی در مرکز آموزش های تخصصی باقرالعلوم نداجا در پادگان حسن رود بندر انزلی برگزار شد.
در این مراسم با حضور فرماندهان نظامی لشکری و کشوری و خانواده معظم شهید میر حسینی پیکر مطهر شهید با اجرای تشریفات نظامی تشییع شد.
مراسم وداع با شهید سید منصور میرحسینی امروز دوشنبه بعد نماز مغرب و عشاء در بقعه آقا سید ابراهیم لاکانشهر رشت برگزار می شود و پیکر پاک شهید میرحسینی ساعت ۹ صبح فردا سه شنبه از مقر سپاه ناحیه مرکزی رشت واقع در پل عراق تشییع و در گلزار شهدای رشت به خاک سپرده می شود.
شهید سید منصور میرحسینی ۲۰ ساله متولد رشت بود که سال ۶۶ در عملیات کربلای۲ به فیض شهادت رسید.
خبرنگار: رضا اکبری**انتشار دهنده: بابایی
۷۴۷۱ /۶۰۳۰

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر فرهنگ: تجدید دیدار پس از ۳۰ سال چشم انتظاری/تابوت فرزند درآغوش مادر

تجدید دیدار پس از ۳۰ سال چشم انتظاری/تابوت فرزند درآغوش مادر

۶ November 2017 | 7:05 pm

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *