برق کولر آبی، جان مرد ۵۵ ساله طارمی را گرفت

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
برق کولر آبی، جان مرد ۵۵ ساله طارمی را گرفت اخبار سلامت و جامعه:

مریم محمدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا افزود: این حادثه تلخ شامگاه دوشنبه /۱۵ آبان جاری/ اتفاق افتاد و این مرد به دلیل قرار گرفتن کابل برق بر روی درخت و اتصال آن به زمین و خیس بودن محل، دچار برق گرفتگی شد.
وی اظهار کرد: فرزندان با مشاهده این صحنه به یاری پدر شتافته و بلافاصله برای نجات جانش اقدام و وی را به بیمارستان شهدا طارم منتقل کردند اما تلاش و اقدامات پزشکی نتیجه نداد.
به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، ۲۲ اردیبهشت امسال نیز مادر و فرزندی در روستای ‘جزلا’ از توابع بخش مرکزی چورزق شهرستان طارم بر اثر تماس با برق کولر آبی جان خود را از دست دادند.
این مادر و فرزند، هنگام راه اندازی کولر آبی در حیاط منزل مسکونی خود به علت اتصالی سیم برق این وسیله خنک کننده دچار این حادثه شدند.
مادر ۶۵ ساله در حین پر کردن مخزن آب کولر بر اثر اتصالی سیم برق دچار برق گرفتگی می شود و پسر ۳۵ ساله اش بی آنکه جریان برق را از کنتور قطع کند برای نجات جان مادرش پا پیش می گذارد اما به خاطر بی احتیاطی خود نیز تسلیم سرنوشت شوم می شود.
۶۰۸۴/۶۰۸۵
خبرنگار: پرویز غفاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اجتماعی: برق کولر آبی، جان مرد ۵۵ ساله طارمی را گرفت

برق کولر آبی، جان مرد ۵۵ ساله طارمی را گرفت

۷ November 2017 | 3:29 pm

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *