اولین دوره مسابقه آهنگسازی «سیمف» در شیراز برگزار می‌شود

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
اولین دوره مسابقه آهنگسازی «سیمف» در شیراز برگزار می‌شود اخبار فرهنگی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از فارس، اولین دوره مسابقه آهنگسازی سیمف توسط انجمن اسیمس و موسسه فرهنگى هنرى شهر آفتاب با همکارى آنسامبل الترنانس(Alternance)  و کا ان ام-برلین KNM-Berlin)) امسال در شهر شیراز برگزار می‌شود.

مطابق فراخوان رسمی این مسابقه آهنگسازی که بر روی وب سایت اسیمس به آدرس http://www.a-c-i-m-c.org  قرار گرفته، کلیه آهنگسازان مقیم ایران، بدون در نظر گرفتن شرایط سنى، حق شرکت در این مسابقه را دارند و اعضای هیئت داوران جایزه آهنگسازی سیمف را ژان لوک هروه، نماینده‌ کا ان ام-برلین، نمایند‌ه‌ الترنانس، على گرجى، سارا اباذری، مهدی کازرونی، علیرضا فرهنگ، مهدی خیامی، آروین صداقت کیش و ارسلان عابدیان تشکیل می‌دهند.

مسابقه آهنگسازی سیمف در سه مرحله برگزار خواهد شد که در مرحله اول آهنگسازان واجد شرایط جهت پذیره‌نویسی و شرکت در مسابقه، حداکثر می‌بایست تا ۲۷ تیر ۱۳۹۶ از طریق فرم آنلاین قرارگرفته بر روی وب سایت مسابقه ثبت نام کرده و ۳ پارتیتور خود را همراه سایر مدارک خواسته شده در فرم فراخوان ارسال ‌نمایند.

درمرحله دوم هیئت داوران پس از دریافت و بررسى تمامى مدارک، حداکثر تا ۷ مرداد ۱۳۹۶، از طریق وب سایت اسمیس از ١۲ آهنگساز جهت ساخت اثری جدید برای یکی از سازبندی‌های دلخواه دعوت خواهد کرد.

و در مرحله سوم یا فینال مسابقه که در تاریخ‌های ۱، ٢، ٣ و ۵ آذر ۱۳۹۶در تالار شهر آفتاب شهر شیراز برگزار خواهد شد نوازندگان آنسامبل الترنانس و کا ان ام-برلین آثار منتخب را طبق جدول زمان‌‌بندى به همراه قطعاتى از رپرتوار موسیقى معاصر اجرا خواهند کرد.

فرم فراخوان جایزه آهنگسازی سیمف:

  

انتهای پیام/

 

 

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر فرهنگ: اولین دوره مسابقه آهنگسازی «سیمف» در شیراز برگزار می‌شود

اولین دوره مسابقه آهنگسازی «سیمف» در شیراز برگزار می‌شود

۲۸ June 2017 | 1:43 pm

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *