انسداد محورهای مواصلاتی تاکنون گزارش نشده است/ وقوع ۶۳ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهر‌ها

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
انسداد محورهای مواصلاتی تاکنون گزارش نشده است/ وقوع ۶۳ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهر‌ها اخبار سلامت و جامعه:

ترافیک به گزارش خبرنگار گروه جامعه گروه خبری نهانه به نقل از میزان، سردار تقی مهری در یک برنامه زنده تلویزیونی گفت: طی بررسی‌های صورت گرفته، ۶۳ درصد تصادفات در تعطیلات عید سعید فطر، در ۳۰ کیلومتری شهر‌ها رخ داده است. 

وی افزود: رانندگان زمانی که به شهر‌ها نزدیک می‌شوند احتیاط لازم را نداشته و همین موضوع نیز منجر به تصادف می‌شود. 

رئیس پلیس راهور ناجا با ارائه توصیه‌ای به رانندگان خودرو‌ها اظهارکرد: در شرایطی که ترافیک در اکثر محورهای مواصلاتی کشور نیمه سنگین گزارش می‌شود، توصیه می‌شود افراد در صورتی که از رانندگی خسته شدند در منطقه‌ای ایمن پارک کرده و به سفر خود ادامه ندهند. 

سردار مهری با اشاره به درصد قابل توجه واژگونی خودرو‌ها خاطرنشان کرد: بیش از ۴۰ درصد تصادفات در تعطیلات عید فطر از نوع واژگونی بوده و علت آن نیز بیشتر عدم توجه به جلو و سرعت غیر مجاز است. 

وی با بیان اینکه ” در تعطیلات عید فطر شاهد انسداد محور‌ها نبوده ایم” تصریح کرد: خوشبختانه امسال در تعطیلات عید فطر هنوز انسداد محورهای مواصلاتی به دلیل ترافیک شدید گزارش نشده است و هیچ یک از مسافران در راه نماندند. 

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اجتماعی: انسداد محورهای مواصلاتی تاکنون گزارش نشده است/ وقوع ۶۳ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهر‌ها

انسداد محورهای مواصلاتی تاکنون گزارش نشده است/ وقوع ۶۳ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهر‌ها

۳۰ June 2017 | 1:25 pm

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *