اقدامات ائتلاف آمریکا در گسترش تروریسم در سوریه نقش دارد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
اقدامات ائتلاف آمریکا در گسترش تروریسم در سوریه نقش دارد اخبار سیاسی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از المیادین، «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه اقدامات آمریکا را عامل گسترش تروریسم در سوریه دانست.

وی در همین راستا، تصریح کرد: اقدامات نیروهای ائتلاف تحت امر آمریکا در گسترش فعالیت تروریست ها در سوریه نقش دارد. پس از سرنگون شدن جنگنده در الرقه، ارتباطات خود را با واشنگتن در چارچوب جلوگیری از وقوع حوادث در آسمان سوریه تعلیق کردیم.

وزیر دفاع روسیه تاکید کرد: اقدامات ائتلاف به مناطق مورد توافق در «التنف» واقع در جنوب سوریه و شرق فرات محدود می شود. ارتش سوریه مناطق تحت کنترل خود را گسترش می دهد و در مقابل مرزهای اردن به سرعت پیشروی می کند.

وی در پایان بیان داشت: قرار است در جریان مذاکرات آستانه درباره تشکیل کمیته ای مختص آشتی ملی در سوریه رایزنی شود. روسیه، ایران و ترکیه آماده سازی اسنادی که مرز مناطق کاهش تنش در سوریه را به همراه سازوکار نظارتی آن معین می کند، به پایان رسانده اند.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر سیاست: اقدامات ائتلاف آمریکا در گسترش تروریسم در سوریه نقش دارد

اقدامات ائتلاف آمریکا در گسترش تروریسم در سوریه نقش دارد

۳۰ June 2017 | 2:38 pm

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *