پایگاه خبری نهانه

» افزایش ۲ برابری پرداخت انواع سود به سرمایه گذاران

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

افزایش ۲ برابری پرداخت انواع سود به سرمایه گذاران ۲۴ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
افزایش ۲ برابری پرداخت انواع سود به سرمایه گذاران اخبار اقتصادی :

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از شرکت سپرده گذاری مرکزی، معاونت عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی در هفته گذشته، تعداد ۷۱ مورد اصلاح مشخصات و تعداد ۵ وکالت نامه را تائید کرد.

در معاملات هفته گذشته فرابورس ایران، تعداد ۶۹۰۰ نفر با استفاده از اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن وارد فرایند دریافت تسهیلات از بانک مسکن شدند.

حجم معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن در هفته منتهی به ۲۳ تیر بیش از ۳۷۵ هزار برگه اوراق بود.

معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن از سال ۸۹ در شرکت فرابورس ایران آغاز شده است که هم اکنون بیش از ۲۰ نماد حق تقدم تسهیلات مسکن در این شرکت معامله می شود.

براساس بخشنامه بانک مسکن، نرخ سود تسهیلات خرید خانه، فروش اقساطی و جعاله تعمیر مسکن از ۱۸.۵به ۱۷.۵ درصد کاهش یافته و مدت زمان باز پرداخت تعیین شده است.

سقف فردی تسهیلات خرید از محل گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در تهران ۶۰۰ میلیون ریال، در مراکز استانها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر۵۰۰ میلیون ریال و سایر مناطق شهری ۴۰۰ میلیون ریال است.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اقتصاد : افزایش ۲ برابری پرداخت انواع سود به سرمایه گذاران

افزایش ۲ برابری پرداخت انواع سود به سرمایه گذاران

۱۵ July 2017 | 3:15 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 17417 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها