پایگاه خبری نهانه

» افزایش رشد اقتصادی ترکیه بعد از کودتای ناکام ۱۵ جولای

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

افزایش رشد اقتصادی ترکیه بعد از کودتای ناکام ۱۵ جولای ۲۴ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
افزایش رشد اقتصادی ترکیه بعد از کودتای ناکام ۱۵ جولای اخبار اقتصادی :

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از خبرگزاری آناتولی، ناجی اغبال گفت: با تدابیر جدی نهادهای ترکیه و پایداری سیاست های ما، رشد اقتصادی کشورمان بعد از کودتای ناکام ۱۵ جولای سال ۲۰۱۶ ادامه یافت.

وی افزود: قبل از کودتای ناکام سال گذشته رشد اقتصادی ترکیه ۴.۹ درصد بود، اما حادثه مذکور بر آن تاثیر منفی گذاشت، ولی با درایت مردم و تدابیر نهادهای اقتصادی به سرعت به حالت قبلی بازگشت.

وزیر اقتصادی ترکیه همچنین تصریح کرد: کودتای برنامه ریزی شده فرقه تروریستی فتو، با درایت و رهبری رجب طیب اردغان رئیس جمهور کشورمان ناکام ماند.

آغبال در پایان گفت: در اواخر سال ۲۰۱۶ و همچنین در طول سال جاری قوانین جدیدی در زمینه اقتصادی جهت حمایت از تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشور تصویب شد. به گفته او این امر، باعث رشد اقتصاد ترکیه پس از کودتای ناکام مذکور شده است.

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر اقتصاد : افزایش رشد اقتصادی ترکیه بعد از کودتای ناکام ۱۵ جولای

افزایش رشد اقتصادی ترکیه بعد از کودتای ناکام ۱۵ جولای

۱۵ July 2017 | 4:34 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20744 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها