استقبال وزیر ارتباطات از حضور ائمه جمعه در شبکه های اجتماعی

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
استقبال وزیر ارتباطات از حضور ائمه جمعه در شبکه های اجتماعی اخبار سیاسی:

به گزارش خبرنگار اقتصادی گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، «محمد جواد آذری جهرمی» یکشنبه در صفحه توییتر خود نوشت: خبر اعلام حضور علما و امامان جمعه در شبکه های اجتماعی می تواند به گشایش فصل تازه ای در این عرصه کمک کند.
بتازگی حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران، به تلگرام، اینستاگرام و توییتر پیوسته است.
وی سه روز پیش با انتشار ویدئویی حضور خود در شبکه های اجتماعی را اعلام کرد و گفت: با توجه به گستردگی شبکه های اجتماعی و تاثیرگذاری اینها و اینکه دیدم بدخواهان بی رحمانه بدون آنکه ابایی داشته باشند تهمت ها، سخن های دروغ بسیاری در رابطه با اینجانب می گویند تصمیم گرفتم من هم در این شبکه ها حاضر باشم.
وی افزود: مدیریت این شبکه با عزیزانی است که به آنها مطمئنم؛ آنها هستند که مواضع اینجانب را استخراج و استقراء کرده و به سمع و نظر شما عزیزان می رسانند.

IRNAeco@
اقتصام*۲۰۷۸*۱۹۶۱
تنظیم: محمدمهدی بهرامی*انتشار: مریم مسعود

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر سیاست: استقبال وزیر ارتباطات از حضور ائمه جمعه در شبکه های اجتماعی

استقبال وزیر ارتباطات از حضور ائمه جمعه در شبکه های اجتماعی

۱۳ November 2017 | 12:32 am

خبرگزاری نهانه

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *