پایگاه خبری نهانه

» از تکذیب ممنوع‌التصویری شیرین صمدی تا گلایه‌های مهدی صبایی از بازیگری در سینما/ برای حبیب اله کاسه ساز دعا کنید

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

از تکذیب ممنوع‌التصویری شیرین صمدی تا گلایه‌های مهدی صبایی از بازیگری در سینما/ برای حبیب اله کاسه ساز دعا کنید ۲۵ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
از تکذیب ممنوع‌التصویری شیرین صمدی تا گلایه‌های مهدی صبایی از بازیگری در سینما/ برای حبیب اله کاسه ساز دعا کنید اخبار فرهنگی:

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی گروه خبری نهانه به نقل از میزان، عرصه فرهنگ و هنر در روز ۲۵ تیرماه ۱۳۹۶ شاهد روی دادن اتفاق های مختلفی بود که در گزارش زیر به آن ها می پردازیم.

** هوشیاری کاسه‌ساز کم شده است/تهیه کننده اخراجی‌ها دو سکته قلبی و مغزی را همزمان تجربه کرد

پسر حبیب اله کاسه ساز با اشاره به اینکه پدرش دو سکته قلبی و مغزی را همزمان تجربه کرد، از هموطنان درخواست کرد برای سلامتی پدرش دعا کنند.

از تکذیب ممنوع‌التصویری شیرین صمدی تا گلایه‌های مهدی صبایی از بازیگری در سینما/ برای حبیب اله کاسه ساز دعا کنید

محسن کاسه ساز پسر حبیب اله کاسه ساز در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی گروه خبری نهانه به نقل از میزان گفت: حال پدرم مساعد نیست و در آی سی یو بستری است.

وی ادامه داد: به طور تقریبی ۵ روز قبل که پدرم از شیمی درمانی بازگشت، تحت تاثیر فشار سنگین شیمی درمانی قرار داشت و این موضوع باعث بدتر شدن حال او شد.

پسر حبیب اله کاسه ساز تصریح کرد: در این هنگام پدرم دو سکته همزمان قلبی و مغزی را تجربه می‌کند و این موضوع باعث بستری شدن او در آی سی یو می‌شود.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: متاسفانه بیماری سرطان به تمامی نقاط بدن پدرم سرایت کرده و باعث بدتر شدن حال او شده است. پدر نمی‌تواند صحبت کند و هوشیاری او به اندازه‌ای است که اگر صحبتی را بشنود با علامت سر آن را تایید کند.

برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

** شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست اما با او همکاری نمی‌کنیم/ از مجریان دیگری برای عصر خانواده استفاده می‌کنیم

تهیه کننده برنامه ” عصر خانواده” با اشاره به اینکه امکان استفاده از مجریان دیگری برای برنامه ” عصر خانواده” وجود دارد، گفت: شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست اما با او همکاری نمی‌کنیم.

از تکذیب ممنوع‌التصویری شیرین صمدی تا گلایه‌های مهدی صبایی از بازیگری در سینما/ برای حبیب اله کاسه ساز دعا کنید
علی اکبر کریمی تهیه کننده برنامه تلویزیونی ” عصر خانواده” در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی گروه خبری نهانه به نقل از میزان گفت: شیرین صمدی که اجرای برنامه ” عصر خانواده” را بر عهده داشت ممنوع التصویر نیست و دلیل نوشتن مطلبی با چنین مضمونی را باید از خود او جویا شد.

وی ادامه داد: شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست اما در شرایط کنونی با او همکاری نمی‌کنیم.

کریمی تصریح کرد: هم‌اکنون خانم بناکار اجرای برنامه ” عصر خانواده” را بر عهده دارد و در ادامه روند این برنامه از مجریان دیگری هم استفاده می‌کنیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهارکرد: بر اساس روال کاری که برای خود ترسیم کرده‌ایم، به طور معمول پس از مدتی که موضوعات برنامه را تغییر می‌دهیم ، سعی می‌کنیم از مجری‌هایی استفاده کنیم که درباره آن موضوع تخصص کافی داشته باشند و با محورهای لازم آشنایی کامل داشته باشند.

برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

** به زودی با هاتف به تلویزیون می‌آیم/ زیر پای مادر به‌خوبی رضایت مخاطبان را به‌دست آورد

بازیگر سریال «زیر پای مادر» با اشاره به اینکه به زودی سریال «هاتف» به تلویزیون می‌آید، گفت: سریال «زیر پای مادر» به خوبی توانست رضایت مخاطبان را به‌دست آورد.

از تکذیب ممنوع‌التصویری شیرین صمدی تا گلایه‌های مهدی صبایی از بازیگری در سینما/ برای حبیب اله کاسه ساز دعا کنید
مریم بوبانی بازیگر عرصه تلویزیون، سینما و تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی گروه خبری نهانه به نقل از میزان گفت: پس از سریال «زیر پای مادر» به‌تازگی درباره حضور در سریالی با عنوان «هاتف» به کارگردانی داریوش یاری صحبت کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در این سریال هم ایفاگر نقش مادر هستم و در این روند تلاش می‌کنم این نقش مضمون تکراری همیشگی را نداشته باشد و با دیگر آثار متفاوت باشد.

بازیگر سریال «زیر پای مادر» تصریح کرد: تا جایی که من با بیننده‌های سریال «زیر پای مادر» برخورد داشتم، بازخوردها راضی‌کننده بوده است. این سریال برای مردم جذابیت داشت و از آن استقبال زیادی کردند.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: در زمان پخش سریال «زیر پای مادر» مردم برای اطلاع از پایان سریال لحظه‌شماری می‌کردند و هر زمانی که مرا در خیابان می‌دیدند درباره ادامه روند داستان از من سؤال می‌پرسیدند. تصور می‌کنم سریال «زیر پای مادر» به اندازه‌ای جذابیت داشته که مردم در ساعت پخش آن، تنها این مجموعه را تماشا کنند.

بازیگر سریال تلویزیونی «زیر هشت» یادآور شد: تلویزیون با سریال «زیر پای مادر» توانست بار دیگر برای تماشاگرانش جذابیت رقم بزند از این رو، این سریال اثری موفق به‌ شمار می‌رود.

وی همچنین افزود: در شرایط دشوار تولید آثار نمایشی، بار سنگین فعالیت‌ها بر عهده بازیگران است با این‌حال خوشحال می‌شوم اثر درخور توجهی تولید شود که بتواند رضایت بیننده‌ها را تا اندازه زیادی به‌دست آورد.

برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

** بازیگری در سینما فقط جای افراد خاص شده است/دائما چهره‌های تکراری می‌بینیم که فقط لباس و گریمشان عوض می‌شود

بازیگر سریال “روزگار جوانی” گفت: انگار برخی در تمامی فیلم‌ها بدون هیچ تغییری در نقش ها بازی می‌کنند و تنها لباسشان عوض می‌شود و نقش‌هایشان هیچ فرقی با هم ندارد.

از تکذیب ممنوع‌التصویری شیرین صمدی تا گلایه‌های مهدی صبایی از بازیگری در سینما/ برای حبیب اله کاسه ساز دعا کنید
مهدی صبایی بازیگر فیلم سینمایی “مرسدس” در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی گروه خبری نهانه به نقل از میزان درخصوص فعالیت‌های خود در سال جاری گفت: امسال هنوز کار خاصی را شروع نکرده‌ام. پیشنهاداتی شده اما فعلاً در حد مذاکرات بوده و چیزی قطعی نشده است. البته در حوزه سینما سال گذشته بازی در فیلم “ماهور” به کارگردانی “حمید زرگرنژاد” را داشتم که به احتمال فراوان به جشنواره فجر امسال خواهد رسید.

وی در پاسخ به فعالیت کم‌رنگ خود در سینما افزود: من سینما را با سلطان آغاز کردم و سال ۷۸ در فیلم شیر‌های جوان نقش اول را بازی کردم اما در حال حاضر در سینما کار خوبی به من پیشنهاد نمی‌شود و یا اگر نقشی هم پیشنهاد شود آنقدر کوچک و جزئی است که من در شان خودم نمی‌بینم آن را بازی کنم. البته خدا را شکر آخرین نقش سینمایی‌ام در فیلم ماهور نقشی بسیار خوب و قابل دفاع است.

بازیگر سریال “بدون شرح” در همین راستا ادامه داد: واقعیت امر این است که بعد از این همه سال هنوز راه و چاه سینما را نمی‌دانم و می‌بینم که سینما جای برخی افراد خاص و تکراری شده است. انگار برخی در تمامی فیلم‌ها بدون هیچ تغییری در نقش بازی می‌کنند و تنها لباسشان عوض می‌شود و نقش‌هایشان هیچ فرقی با هم ندارد.

وی با گلایه از وضعیت حال حاضر سینما تصریح کرد: متاسفانه در سینمای ایران همه چیز به سمت بدتر شدن می‌رود. من دلیل این اتفاقات را نمی‌دانم. مثلاً در مرحله پیش از تولید فیلم ها هر نقشی چهار کاندید دارد که کارگردان به سراغ گزینه اول و دوم می‌رود اما در سینمای این روزها همیشه چهارمین گزینه بازی می‌کند و من نمی‌دانم این انتخاب‌ها از کجا نشات می‌گیرد.

بازیگر فیلم قلاده‌های طلا با اشاره به ورود سرمایه‌داران به سینما تصریح کرد: این روزها کسی مهدی صبایی با کارنامه حدود ۷۰ کار تصویر را نمی‌خواهد. بیشتر ترجیح می‌دهند به جای پول دادن به امثال من کسی را بیاورند که با خودش پول بیاورد و برای فلان صحنه ماشینش را آورده و هزینه‌های تولید و دفتر را تامین کند.

برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

** لزوم توجه به اهمیت نماز در ماه شوال/ امام صادق (ع) بر توجه هرچه بیشتر به نماز تأکید داشتند

یک کارشناس علوم قرانی با تأکید بر لزوم توجه به اهمیت نماز در ماه شوال، از تأکید امام صادق (ع) بر توجه هرچه بیشتر به نماز سخن گفت.

از تکذیب ممنوع‌التصویری شیرین صمدی تا گلایه‌های مهدی صبایی از بازیگری در سینما/ برای حبیب اله کاسه ساز دعا کنید
علی نوری‌زاده کارشناس علوم قرآنی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی گروه خبری نهانه به نقل از میزان گفت: نماز و به جای‌آوردن این فریضه یکی از مهم‌ترین اعمالی است که مؤمنان در ماه شوال می‌توانند به آن توجه داشته باشند.

وی ادامه داد: با کمی دقت، به‌خوبی متوجه می‌شویم که در نخستین روز از ماه شوال که با عید سعید فطر برابر است، مسلمانان به‌صورت متحد با یکدیگر نماز این عدی بزرگ را به شکل جماعت به‌جای می‌آورند.

نوری‌زاده تصریح کرد: آغاز ماه شوال با عیدی بزرگ به نام عید فطر و همچنین نمازی که در نخستین روز از این ماه پر خیر و برکت اقامه می‌شود، به‌خوبی اهمیت خواندن نماز را بر همگان آشکار می‌کند و توجه مسلمانان را به این فریضه واجب بیش از پیش، جلب می‌کند.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: در ماه شوال مناسبت‌هایی مانند شهادت امام جعفر صادق (ع) را داریم. امام ششم که بنیان‌گذار مذهب تشیع به شمار می‌روند، بر نماز و اهمیت خواندن نماز همواره تأکید بسیاری داشته‌اند و این موضوع در سخن‌های مختلف ایشان به‌خوبی نمایان است.

این کارشناس علوم قرآنی یادآور شد: امام صادق (ع) در یکی از صحبت‌هایشان در هنگام شهادت فرمودند: شفاعت ما به کسی که نماز را سبک بشمرد و اعتنا به شأن او ننماید، نمی‌رسد.

وی افزود: علاقه‌مندان برای مطالعه مطالب بیشتری درباره این موضوع و همچنین این سخن امام صادق (ع) می‌توانند به بخش اعمال ماه شوال در مفاتیح‌الجنان مراجعه کنند.

برای مطالعه ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر فرهنگ: از تکذیب ممنوع‌التصویری شیرین صمدی تا گلایه‌های مهدی صبایی از بازیگری در سینما/ برای حبیب اله کاسه ساز دعا کنید

از تکذیب ممنوع‌التصویری شیرین صمدی تا گلایه‌های مهدی صبایی از بازیگری در سینما/ برای حبیب اله کاسه ساز دعا کنید

۱۶ July 2017 | 4:45 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 20373 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها