پایگاه خبری نهانه

» ارتش پاکستان: درحال حصارکشی مرزهای مشترک با ایران و افغانستان هستیم

دوره بازرسی جوش درج آگهی رایگان تبریز کمپ سیستم وبلاگ دهی

ارتش پاکستان: درحال حصارکشی مرزهای مشترک با ایران و افغانستان هستیم ۲۵ تیر ۱۳۹۶

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد:
ارتش پاکستان: درحال حصارکشی مرزهای مشترک با ایران و افغانستان هستیم اخبار سیاسی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، این اظهارات سخنگوی ارتش پاکستان درباره حصارکشی در مرزهای ایران یک روز پس از آن مطرح شد بار دیگر گروهی از تروریست ها با شلیک از خاک پاکستان به سمت ایران، دو شهروند ایرانی را به شهادت رساندند.
پیش از این پاکستان فقط درباره حصارکشی در مرز افغانستان سخن گفته بود اما این تقریبا نخستین بار است که پاکستان از حصارکشی مرزهایش با ایران سخن می گوید.
سخنگوی ارتش پاکستان به جزئیات بیشتر درباره حصارکشی مرزهای کشورش با ایران اشاره نکرد.
افغانستان اعلام کرده است که موافق اقدام پاکستان برای حصارکشی در مرزهای دو کشور نیست و این کار نه تنها در امر مبارزه با تروریسم موفقیت آمیز نخواهد بود بلکه باعث خواهد شد فاصله بین ملت های دوست دو کشور ایجاد شود.

** ارتش دخالت مستقیم در رسیدگی به پرونده اتهام فساد مالی نخست وزیر ندارد
سخنگوی ارتش همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص برخی گمانه زنی ها مبنی بر دخالت ارتش در روند قضایی رسیدگی به اتهامات فساد مالی نخست وزیر پاکستان، گفت: ارتش دخالت مستقیم در رسیدگی به پرونده اتهام فساد مالی نخست وزیر ندارد.
وی گفت: اگرچه دو نفر از اعضای کمیته تحقیقاتی مشترک رسیدگی به پرونده اتهام فساد مالی نخست وزیر از اعضای دستگاه اطلاعات و امنیت ارتش بودند، اما به معنای دخالت مستقیم ارتش در این پرونده نیست. ارتش پاکستان مسئول حفظ امنیت کشور است و گفت و گوها و فعالیت های سیاسی در باید در چارچوب فضای سیاسی کشور انجام شود.

** داعش حضور سازمان یافته در پاکستان ندارد
سرلشگر آصف غفور همچنین گفت: گروه تروریستی داعش هیچ گونه حضور سازمان یافته در پاکستان ندارد و ارتش اجازه پروبال گرفتن به داعش در پاکستان نخواهد داد.
این سخنگو گفت: داعش در افغانستان درحال تقویت شدن است اما به نظر ما، داعشی که در افغانستان است، همان داعشی نیست که در خاورمیانه فعالیت می کند.
وی افزود: گوره تروریستی جماعت الاحرار در پاکستان با گروه داعش اعلام بیعت کرده است اما داعش بطور سازمان یافته در پاکستان حضور ندارد.
‘ما کاملا مراقبیم که گروه هایی نظیر طالبان پاکستان به داعش ملحق نشوند و اگر چنین اتفاقی بخواهد رخ دهد، راه مقابله با آن را می دانیم.’
آساق**۱۷۲۳ – انتشار دهنده: محمدرضا منافی

انتهای پیام /*

پایگاه خبری نهانه جدیدترین اخبار ایران و جهان - کلیه خبرها از منابع معتبر خبری جمع آوری شده است و نهانه مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت. نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه


خبر سیاست: ارتش پاکستان: درحال حصارکشی مرزهای مشترک با ایران و افغانستان هستیم

ارتش پاکستان: درحال حصارکشی مرزهای مشترک با ایران و افغانستان هستیم

۱۶ July 2017 | 11:06 pm

بیوگرافی نویسنده

خبرگزاری نهانه - کلیه خبرها از سایت های مجاز خبری جمع آوری شده است. این پایگاه خبری دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. مدیر مسئول: محمد ادب آوازه

مشاهده تمامی 17417 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها